CO NABÍZÍM

 Především nabízím individuální přístup. Každá zakázka je řešena samostatně a výtvarné návrhy jsou její nedílnou součástí.

 Vyrábím brány, ploty, mříže, zábradlí, schodiště, krby, svítidla, interiérové doplňky a kovaný nábytek, příslušenství ke krbům, dveřní kování, vývěsní štíty, zahradní plastiky…prakticky vše, co lze vyrobit z kovu.

 Pracuji také s barevnými kovy a s nerez ocelí, od hrubých kovaných struktur až po čisté zpracování ve stylu hi-tech.

 Kromě výroby na zakázku také především ve spolupráci s truhláři restauruji kovové a kované prvky a vyrábím repliky kování.

 Součástí mé tvorby jsou nerezové šperky a menší užitkové předměty, prodávané v galeriích.

 Převážná většina realizovaných zakázek je dle mých vlastních návrhů. Samozřejmostí je kompletní dodávka – od návrhu přes výrobu, povrchové úpravy až po montáž.

 Je také možné realizovat návrhy dodané zákazníkem či dotvářet interiér nebo exteriér ve spolupráci s architektem.Vždy je kladen důraz na kvalitní řemeslné zpracování. V současné uspěchané době, kterou všeobecně charakterizuje úpadek kvality, nabízím precizní rukodělnou práci.

CO NENABÍZÍM  (A PROČ)

 Trh, přesycený nabídkami všeho druhu mne nutí také uvést co nenabízím.  Nehledejte na mých stránkách katalogy, ve kterých by byly např. vzory plotů. Nebo ještě lépe „zaručeně kovaných plotů“,  které se ve výhni nikdy neohřály. 

 Každá zakázka je individuální a návrhy mohou vzniknout teprve po prohlídce prostředí, které mají dotvářet. Proto nenabízím univerzální řešení sestavované ze sériově vyráběných prvků.

 

 

 

 

                  Copyright   ©  2011  Jiří Genov                 

DOMŮ

KDO JSEM

CO NABÍZÍM

FOTOGALERIE

GALERIE

FAQ

KONTAKT